Reklam

Sitelerin varlıklarını korumak amacıyla reklam almaları, sponsor edinmeleri bugün için internet dünyasının olmazsa olmazı. Biz de tamamen amatör bir çalışma olan “özel güvenlik haberleri” sitesine her zaman sponsor ve reklam verenler aramaktayız. Bu şekilde hem verdiğimiz hizmetin devamı sağlanırken hem de firmasını veya ürününü tanıtmak isteyenlere bu konuda hizmet vermiş olmaktayız. Bu itibarla reklam vermek isteyen ve sponsor olmak isteyenlere her zaman kapımız açıktır, şimdiden teşekkür ederiz.

Reklam verme şartları ve kurallar :

1- Site konseptini bozmamak amacı ile “Özel güvenlik sektörü” dışından reklam almayı düşünmüyoruz. Sektörle paralel olmak şartı ile reklam yayınlayacağız.

2- Reklam fiyatları için herhangi bir sabit fiyatımız yok. Tamamen reklam teklifinde bulunan kişi veya şirket ile yapılacak yazışmalar sonucunda anlaşma yapılacak olup, ödeme paypal ödeme aracı ile yapılacaktır.

3- Sponsor Reklamların süresi en az 6 aylık olup, sürekli reklam değiştirmek ile uğraşmak istemiyoruz. (Örnek: Yan tarafta bulunan ISP güvenlik tanıtımı yıllık sponsorluk anlaşması gereğince yapılmaktadır. Kendilerine bu vesileyle sitenin gelişimine katkıda bulundukları için teşekkür ederiz.)

4- Sonra gelen reklam bir önceki reklamın altında yayınlanır. Öncekinin süresi bittiği takdirde üste geçer.

5- Reklam banneri ebatlarının site ile uyumlu olmasına özen gösterilmelidir.

6- Reklam vermek veya sponsor olmak için bu yazının altına yorum yazılıp, reklamın konusu ve teklif edilen rakam ve süre belirtilmesi halinde email adresinize en kısa zamanda yanıt yazılacaktır. (Not: Reklam taleplerinize ilişkin yorumlar yayınlanmayacak olup, gizli tutulacaktır.)

Saygılarımızla.

Ozelguvenlikhaberleri.com yönetimi…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.