Bilgi

Özel güvenlik, Yardımcı Polis kuvveti olarak görev yapar!

Bursa İl Emniyet Müdürü; “Özel Güvenlik Görevlilerinin Yardımcı Polis kuvveti olarak görev yaptığını” vurguladı.

Bursa İl Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, Emniyet Müdürlüğü’nün çalışmaları ile ilgili bir takım bilgiler verdi. Bursa’nın asayişi konusunda emniyetin canla başla çalıştığını dile getiren Kahya, hırsızlığı sıfırlamanın mümkün olmadığını belirtti.

Ali Osman Kahya;

Özel güvenlik konusunda Bursa çok zengin. AVM ve halkın kalabalık olduğu ortalamalarda özel güvenlik de görev alıyor. Bu yardımcı bir polis kuvveti olarak görev yapıyor. Toplum destekli polisler, geçen sene 200 bin kişiye ulaştı. Bu konularda halkı sürekli bilinçlendiriyoruz. Bursa MOBESE ile birlikte elektronik aygıtlarla donatıldı. Bunun yanında bizim yunus timlerimiz var. Vatandaşın huzuru için elimizden geleni yapıyoruz

dedi.

Halkın yoğun olduğu yerlerde ağırlıklı olarak sivil polislere görev verdiklerini dile getiren Bursa İl Emniyet müdürü;

Bunlar da halkın yoğun olduğu yerde sivil olarak görev yapıyor. Biz bunu vatandaşa hissettirmiyoruz. Her yerde polis olduğunu göstermiyoruz. Her yerde üniformalı polisleri görünce vatandaşların sızlanmaları oluyor. Biz sivil polis olayını özellikle yapıyoruz. Bunu polis devleti gibi göstermemek için onları kamufle ediyoruz. Mümkün olduğunca sivil çalıştırıyoruz. İhtiyaç olduğunda konuşlanmış şekilde hazır kıta bekliyorlar.

dedi.

Özel Güvenlik Haberleri Notu: Özel güvenlik görevlilerinin KAMU hizmeti ve POLİS’e yardımcı GÖREV ifa ettiğini vurgulayan Bursa İl Emniyet Müdürü’nü kutlarız.

Haber konusu : Özel güvenlik, Yardımcı Polis kuvveti olarak görev yapar! hakkında

Sektörel Reklamlar:
ISP Özel Güvenlik İş İlanları

One comment

  1. Memilo

    Ben Akdeniz güvenlikte çalışıyorum. Tamam çok güzel bir konuya değinmişsiniz. ÖGG Polise yardımcı kuvvettir. Ama bence iktidar polisi kendi ordusu haline getirdiği gibi benim çalıştığım Akdeniz güvenlik gibi özel bir ordu da hazırda bekletiyor. Bize hep şunu söylüyorlar, bakın bizim parti sayesinde ekmek yiyorsunuz, yoksa işsiz ve aç kalacaktınız. Hem dua edin hem de üye olun deyip, bizi de partiye üye olmak zorunda bıraktılar. 3 kuruşa bir oy, o da çalışarak zaten ödediğim bir bedel. Çıkacam ama içeride 2 aylık maaşım var, onu da vermezler diye çıkamıyorum akdeniz güvenlikten. Gidin araştırın, tüm resmi yerleri kapatmış bir firmadan bahsediyorum. Sıkıysa alsın başka firma adliyeleri, resmi makamları… Mümkün değil!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.