Bilgi

Özel Güvenlik Forumu

Sitemize gelen bir geri bildirimle (haber) öğrendiğimiz Özel Güvenlik Forum sitesi, özel güvenlik görevlileri ve güvenlik firmaları arasında köprü olmak ve sektörün sorunlarını tartışmak için hazırlanmış bir özel güvenlik forumu.

Özel Güvenlik Forum Sitesi
Özel Güvenlik Forum Sitesi

Tamamen forum tarzında yapılmış sitede güvenlik haberleri, güvenlik ilanları, yasal mevzuatlar, özel güvenlik sektörünün, güvenlikçilerinin sorunları gibi konular bulunuyor.

Forumun güzel yanı ister güvenlik görevlisi olun, ister şirket yetkilisi, düşüncelerinizi serbestçe yayınlayabilmeniz. Bu sayede sektörde farklı düşüncelere ve ister patron olsun ister eleman olsun çeşitli çalışan segmentlerine kendini ifade etme imkanı tanıyan forumu özel güvenlik haberleri takipçilerine duyurmak istedik.

Tamamen ücretsiz ve üyelik sistemi ile üye kabul eden ve özel güvenlik sektöründe büyük bir eksiklik olan Özel güvenlik platformu forumuna ve yapımcılarına şimdiden yayın hayatında başarılar diliyoruz.

Web Adresi: www.ozelguvenlikforum.com

Haber konusu : Özel Güvenlik Forumu hakkında

Sektörel Reklamlar:
ISP Özel Güvenlik İş İlanları

2 comments

  1. OGG2OGG

    Sonunda hem özel güvenlikçilerin hem de firmaların ortaklaşa yazabildiği bir forum yapılmış. Tabi seviye bozulmazsa özel güvenlik sektörü için harika bir haber bu. Kim yaptıysa teşekkürler. Ben de şimdi üye olacağım…

  2. nihayet

    Sonunda biz güvenlikçilerin de paylaşımda bulunabileceğimiz bir forum oldu. Sağolsun kim yaptıysa artık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.