Haber

Miras kavgası bir özel güvenlik görevlisinin hayatına maloldu

Eskişehir ilinde babalarından kalan maaşın paylaşılması sebebiyle çıkan kavgada bir şahıs, özel güvenlik görevlisi olan kardeşini bıçaklayarak öldürdü, diğer kardeşini de yaraladı.

Olay Eskişehir Odunpazarı ilçesi Huzur Mahallesi Durusoylu Sokak’ta meydana geldi. 49 yaşındaki Yusuf Kestel, eline geçirdiği bıçakla kardeşleri Nasif Kestel (46) ile Hakan Kestel’i (37 – ÖGG) bıçakladı. Akabinde 155 Polis-İmdat hattını arayarak kendini ihbar etti. Olay mahaline gelen polis ekipleri Yusuf Kestel’i gözaltına alırken, bıçaklanan kardeşler Nasif Kestel ile Hakan Kestel’i Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırdı. Ancak hastanede yapılan müdahalelere rağmen özel güvenlik görevlisi olan Hakan Kestel kurtarılamadı.

Anne Pakize Kestel (72) olayla ilgili polise verdiği ifadede eşi Selahattin Kestel’in ölümünden sonra, oğlu Nasif Kestel ile birlikte yaşadığını ve eşinden kalan emekli maaşı ile geçindiğini belirterek, “Maaşımı da bana baktığı için oğlum Nasif’e veriyordum. Ancak gelinler çeşitli konularda dedikodu yapmaya başladılar. Çocuklarım da birbirine düştü. Dedikoduları önlemek için Yusuf’un evine geldik. Çocuklar arasında evde yine tartışma çıktı. Bu sırada Yusuf, sehpanın üzerinde duran bıçağı alarak kardeşlerini bıçakladı” dedi.

Çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine götürülen ağabey Yusuf Kestel, bir anlık kızgınlığı sonucu kardeş katili olduğunu söyledi.
ESKİŞEHİR (AHT)

Haber konusu : Miras kavgası bir özel güvenlik görevlisinin hayatına maloldu hakkında

Sektörel Reklamlar:
ISP Özel Güvenlik İş İlanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.