Haber

Melih Gökçek AK Partili başkanı suçladı

Ankapark’ta dinazorlar üzerinden algı üretimi yapıldığını iddia eden Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek; ‘Orada geziler düzenliyorlar. Her yere hurda koyuyorlar. 1 milyon 300 bin metrekare yerden bahsediyoruz sanki her yerde dinazor var gibi insanları kandırıyorlar.’ dedi. Melih Gökçek; AK Partili ismi AK Partiye kötülük yapmakla suçladı.

MELİH GÖKÇEK’TEN CANLI YAYINDA OLAY SÖZLER!

‘Benden sonra göreve gelen Mustafa Bey diyor ki: Bunun yerine 15 bin adet konut yapılırdı… 10 günlük açılış oldu. Bedavaydı. 5.5 milyon insan geldi. 365 gün açık olsaydı en az 3 milyon insan gelirdi. Bu proje tutardı. Gerek Mustafa Tuna gerekse Mansur Yavaş buranın çalışmasını istemedi. AK Parti’den göreve gelen Mustafa Yavaş; bu iş tutarsa AK Parti ve Melih Gökçek’e yazar diye projenin başarılı olmasını istemedi.

mustafa-tuna

(Melih Gökçek’ten sonra göreve gelen Mustafa Tuna)

MERAL HANIM AĞZINDAN KAÇIRDI: BİR İNAT UĞRUNA…

Meral Akşener ağzından kaçırdı. Diyor ki ‘İnat uğruna bunlar oluyor.’ Evet inat uğruna böyle bir projeyi kullandırmadınız. Atatürk’ün vasiyetini yerine getirdik. Bize bundan dolayı teşekkür etmeleri lazım. Bilip bilmeden konuşuyorlar.

MELİH GÖKÇEK: BEN SPOR HASTASIYIM

Ben bir spor hastasıyım. Ankaragücü’nü şampiyon yapmak için söz verdim. Ankaragücü uğruna Ankaraspor kapandı. Sporu sevmek kadar güzel bir şey var mı? Ankara’dan olimpiyat şampiyonları çıkıyor. Bunların hepsinde Melih Gökçek’in izi var.’

mansur-yavas-ankapark-icin-anket-yapilacak_9634_dhaphoto3

%title%

Haber konusu : Melih Gökçek AK Partili başkanı suçladı hakkında

Sektörel Reklamlar:
ISP Özel Güvenlik İş İlanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.