Hakkında

Özel güvenlik haberleri sitesi güvenlik sektörü dahilinde son gelişmeleri ve yeni haberleri derleyen bir site olup, özel güvenlik görevlileri ve güvenlik şirketleri için kaynak bir haber blogudur.

Çekince: Sitemiz tek başına basın yayın organı olmayıp, sadece güvenlik sektöründeki yenilikleri ve haberleri derleyen, bunları sektöre topluca duyurarak, sektörün gelişmesini ve ilerlemesini hedefleyen bir topluluk portalıdır. Bu yönden site içeriğinde yer alan bilgiler başkaca kaynaklardan alınmış olabileceğinden, kaynak gösterilen yazılarda sorumluluk ilgili medya sitesine ait olup, sorumluluğumuz bulunmamaktadır.

Uyarı : Sitede bulunan reklamlar ile bir organik bağımız bulunmamaktadır. Reklamı yapılan siteler veya sayfaların içeriklerinden sorumlu bulunmadığımızı belirtiriz. Siz de reklam vermek istiyorsanız Reklam linkinden gerekli kuralları inceleyebilir ve yorum ekleyerek talepte bulunabilirsiniz.

One comment

  1. Bülent Çetin

    Merhabalar Güvenlik personeli için yararlı olacağını düşündüğümüz bir program sitenizde ayrıcalıklı olarak ücretsiz paylaşabilirsiniz
    https://www.dropbox.com/s/b0tgnelxkjgxy16/security.rar
    iyi çalışmalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.