Haber

Güvenlik elemanının hırsızlık teşebbüsü başka özel güvenlik görevlisi tarafından önlendi

Özel güvenlik elemanının hırsızık teşebbüsü güvenlik kameraları ve diğer özel güvenlik görevlisinin ihbarı ile yarıda kaldı.

Olay, dün akşam İstanbul Bağcılar Güneşli semtinde bulunan bir AVM’de meydana geldi. Bir özel güvenlik firmasında banka ATM’lerine para yatırma görevlisi olan Çetin C.(30), amcasının oğlu Alim C. ile beraber saat 21:00 sularında AVM’.ne geldi. Özel güvenlik görevlisi Çetin C. zimmetinde bulunan ATM anahtarı ile görevli bulunduğu bankanın ATM’sinden para almaya çalıştı. Bu esnada ATM’lerin yanında bulunan özel güvenlik görevlisi, Çetin C’ye izin belgelerini sordu. Ancak Çetin C., belge gösteremeyince hemen polise haber verildi. Olay yerine gelen kolluk kuvvetleri Çetin C. ve Alim C’yi gözaltına aldı.

Amcaoğlu oldukları öğrenilen iki kişinin bu teşebbüsü alışveriş merkezinin güvenlik kamerası tarafından da görüntülenerek tespit edildi. Kayıt edilen görüntülere göre alışveriş merkezine giren sanıklar ATM’lerin bulunduğu kata gelerek, anahtar yardımıyla ATM’nin kapağını açarken, alış veriş merkezinde görevli özel güvenlik personeli durumdan şüphelenerek müdahale etti.

Polise yapılan ihbarın ardından şüpheliler emniyetteki hukuki işlemlerden sonra Savcılığa çıkarılmak üzere Bakırköy Adliyesi’ne sevk edildi.

Haber konusu : Güvenlik elemanının hırsızlık teşebbüsü başka özel güvenlik görevlisi tarafından önlendi hakkında

Sektörel Reklamlar:
ISP Özel Güvenlik İş İlanları

One comment

  1. özel görevli

    Her meslekte iyi de var, kötü de. Dürüst de var kötüniyetli de… İyi bir tezat ve örnek olmuş, teşekkürler özel güvenlik haberleri.com.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.