Haber

Festival için sahneye çıkan Hadise’yi kurşun geçirmeyen şemsiyeli güvenlik ve koruma ordusu korudu

Festival nedeni ile konserde sahne alan Hadise’yi kurşun geçirmeyen şemsiye, polis, özel güvenlik ve koruma ordusu korudu.

Türk askeri birliklerinin Hatay’a İskenderun üzerinden girişinin 75.ci yılı kutlaması nedeni ile bu sene 31.cisi düzenlenen Kültür ve Turizm Festivali’nin son gününde Türk Pop müziğinin popüler sanatçısı Hadise konser verdi.  İskenderun Atatürk Anıt meydanındaki konser, yaklaşık 50 bin kişi tarafından izlenirken, Hadise Kurşun geçirmeyen şemsiye taşıyan güvenlik personeli eşliğinde sahneye çıktı.

Polis ve özel güvenlik elemanları tarafından desteklenen güvenlik tedbirlerinin fazlalığı dikkati çekerken, İskenderun halkının yoğun ilgi gösterdikleri konserde sanatçıyı yakından görmek için bariyerleri aşmak isteyen izleyiciler, polis ve Hadise’nin özel korumaları tarafından yakapaça konserden çıkarıldı.

İlk üç şarkıdan sonra basın mensuplarının görüntü almasına izin vermeyen yakın korumalar ile gazeteciler arasında tartışmalar yaşandı.

İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek organizasyon sonunda Hadise’ye plaket ve çiçek vererek, İskenderunlular namına sanatçıyı öpüp teşekkürlerini iletti.  (Hadise bu konser sayesine 2 yıl önce İskenderun’un Arsuz beldesinde bir barda sahneye çıkacakken son dakikada konsere gelmeyerek üzdüğü hayranlarına kendini affettirmeyi başarmış oldu.)

Yoğun organizasyon güvenliği eşliğinde söylediği harika şarkılar ve muhteşem sahne performansı ile sevenlerine eşsiz bir resital sunan Hadise’nin sahneden ayrılması ise yine olağanüstü güvenlik önlemleri eşliğinde oldu.

Haber konusu : Festival için sahneye çıkan Hadise’yi kurşun geçirmeyen şemsiyeli güvenlik ve koruma ordusu korudu hakkında

Sektörel Reklamlar:
ISP Özel Güvenlik İş İlanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.