Haber

Fenerbahçe Spor Kulübü Akdeniz Güvenlik ile anlaştı

KAP (Kamuyu Aydınlatma Platformu) Duyuru: AKDENİZ GÜVENLİK HİZMETLERİ A.Ş. / AKGUV  28.06.2013 17:24:45

Özel Durum Açıklaması (Genel)

Ortaklığın Adresi : Mahmutbey mah. Kuğu sok. No:17 Bağcılar-İstanbul
Telefon ve Faks No. : 0212 465 88 78 – 0212 465 88 70
Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : 0212 465 88 78 – 0212 465 88 70
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Açıklama mı? : Hayır
Özet Bilgi : Fenerahçe Spor Kulübü Tesis Güvenliği Hizmet alım sözleşmesi hk.

AÇIKLAMA:

Açıklanacak Özel Durum/Durumlar: Fenerbahçe Spor Klubü ile *Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı *Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri *Fenerbahçe Eğlence ve Dinlenme Salonu *Yüzme Şube Tesisleri *Fenerbahçe Konukevi *Samandıra Can Bartu Tesisleri *Fikirtepe Tesisleri Dahil olmak üzere 01.07.2013-30.06.2014 tarihleri arasında 5188 sayılı özel güvenlik hizmetlerine dair kanun hükümlerine uygun olarak yukarda sayılı tesislerin Tesis Güvenliği Hizmeti işinin sözleşmesi 28.06.2013 tarihinde “aylık 167.700 TL+KDV” olacak şekilde imza altına alınmıştır.

 

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu’nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını; bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

Kaynak: http://www.kap.gov.tr/bildirim-sorgulari/bildirim-detayi.aspx?id=292773

Spor güvenlik hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgiler : Spor
Organizasyonları ve Spor Tesisi Güvenliği

Haber konusu : Fenerbahçe Spor Kulübü Akdeniz Güvenlik ile anlaştı hakkında

Sektörel Reklamlar:
ISP Özel Güvenlik İş İlanları

2 comments

  1. FB taraftarı

    Sayın FB kulüp başkanı Aziz Yıldırım,
    Siz Akdeniz güvenliğin kimin şirketi olduğunu, seni içeri tıktıran hükümetin olduğunu bilmiyormusunki bu şirket ile anlaşıyorsun? Bizim Fenerbahçe Cumhuriyeti için verdiğimiz savaşa böyle mi destek oluyorsun? Başka güvenlik firması kalmadı mı bu ülkede sayın başkanım? Spora siyaset böyle karışıyor demekten kendimi alamıyorum. Akdeniz güvenlik gibi yandaş şirket güvenlik oluyorsa vay haline FB spor kulübünün. Artık tüm kulüp özel konuları ellerinde demektir. Nasıl böyle bir gaflete düştünüz anlayamadım.

  2. FBFANATİK

    Tüm kamu kurum ve kuruluşlarını adeta kendi güvenlik şirketi olan Akdeniz güvenlik ile dolduran ve hatta belki de bu ögg.lere akpye oy verdirenlere Fenerbahçem de iş verdiyse neyi tartışıyoruz. Sayın başkan, başka şirket mi yok bu ülkede? Bu adamlar AKdeniz… anladınız mı? Kulüpte ne oluyorsa emin ol başbakanın haberi oluyordur artık. Hadi galatasaray akdeniz güvenlikle anlaşsa, trabzon anlaşsa anlayacağım ama fenerbahçeli olarak bunu kabul edemiyorum. Saygıyla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.