Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarda bulunuyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Rize Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı’nda konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasından satır başları şu şekilde:

“Kuruluşundan itibaren AK Parti’yi bağrına basan tüm kardeşlerimize şahsım ve teşkilatımız adına şükranlarımı sunuyorum. Milletvekilinden belediye başkanlarına kadar her kademedeki kardeşlerime teşekkür ediyorum. Tüm oyunları birer birer bozduk. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak diye çıktığımız yolda alnımız ak başımız dik yürüyoruz.

Ekonomimizi sendeletmek için yatırımcıları ürkütenleri, yurt dışındaki mahfillere ülkemizi şikayet edenleri gördük. Lobilerde IMF komiserleriyle görüşenleri gördük. Kimdi bu? Bay Kemal’in ekipleri. İnsanlarımızı kışkırtanları gördük. Bunların başında CHP vardı. Yalan terörü vardı. Aynı zihniyet geçmişten bugüne çizgisini bozarak devam etti. Herkesin sözcülüğüne soyundular. 3 günlük siyasi çıkarları için çiğnenmedik değer bırakmadılar. Ama memleketin ve mazlumların yanında saf tutmadılar. Çukur eylemlerinde teröristlere gösterikleri sempatinin üçte birini Diyarbakır’da evlat nöbeti tutan annelere göstermediler.

Kılıçdaroğlu, evlat nöbetindeki anneleri bir kez bile ziyaret etmedi. Annelere sahip çıkmadılar. Sadece Diyarbakır annelerinin meselesinde değil, ülkemizin geleceğini ilgilendiren hiçbir konuda yerli ve milli bir duruş sergilemediler. Ankara’dan İstanbul’a yürürken, terörden mahkum olan insanlarla birlikte oldular. Karşımızda, iktidara muhalefetle millete muhalefeti karıştıran mankurtlaşmış bir zihniyet var.

“YOLUN AÇIK OLSUN”

Birileri Bizans benzetmeleri ile yeni fitne peşinde koşarken biz 81 milyonu birleştirmeye çalışıyoruz. Ne diyor Meral Hanım, Bizans’ı kalkıp fethetmiş. Biz İstanbul’da şunu görmedik mi? Zulüm 1453’te başladı diye yazanları nasıl savunuyorsun, nasıl onlarla beraber aynı yola giriyorsun? Yolun açık olsun. Dolmabahçe Sarayı’nın karşı duvarına ‘zulüm 1453’te başladı’ diye yazan Gezicilerdi. Meral Hanım, işte sen bu Gezicilerle berabersin. Yolun açık olsun.

Projelerimize şehirleri ayağa kaldırıyor, çocuklarımıza daha bir gelecek bırakmak için mücadele ediyoruz.

Birilerinin ufku taş ve laf yığınlarından öteye geçemezken biz Taarruzi İnsansız Hava Aracımız Akıncılarla dünya harp tarihini yeniden yazıyoruz. AK Partili kadrolar olarak kardeşliğimizi perçinlememiz gerekiyor. Milletimizle olan bağlarımızı sürekli canlı tutmamız şarttı. Sahada vatandaşımız ilk önce ve hep AK Parti kadroları görmeli. 2023’e giden yolda kapısı çalınmadık ev bırakmayacağız, kaleyi içeriden fethedeceğiz.”

%title%

Haber konusu : Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarda bulunuyor hakkında

Sektörel Reklamlar:
ISP Özel Güvenlik İş İlanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.