Haber

AKP Özel Güvenlik Görevlileri tarafından korunacak

AKP İl Başkanlığı seçim öncesi Ak Parti başkanlık katında güvenlik önlemlerini de arttırdı.

AKP Başkanlık katı, Emniyet Müdürlüğü’nün görevlendirdiği polislerden başka, bir de özel güvenlik şirketinin yaklaşık 10 kişilik özel koruma ekibi tarafından korunacak.

İl Başkanı Yalçın’ın ve toplantı odasının bulunduğu alana girişler XR cihazından yapılıyor.

Misafirlerin çantaları kontrolden geçirilirken, cihazdan da ateşli ve delici cihaz kontrolleri yapılıyor.

Seçim turlarına ilişkin çizelgeleri bilgisayarda hazırlayıp, tamamlayan AKP, 25 Nisan 2011 tarihinde milletvekili adayları ile birlikte sahaya inmeye hazırlanıyor.
Sırasıyla yapılacak ön çalışmalar şunlar olacak;

23 Nisan cumartesi günü aile fotoğrafı çekilecek. Saat 17.30’da 18 milletvekili adayı bir araya gelecek ve aile fotoğrafına poz verecek,

Saat 18.00’de Haşimişcan Caddesi’nde bulunan Kırcı Alışveriş Merkezi’nin giriş katında düzenlenen Seçim Ofisi’nin açılışını gerçekleştirecek.

Vekiller 24 Nisan Pazar günü Büyükşehir Belediyesi’nin Doburca Tesisleri’nde İl Başkanı Sedat Yalçın’ın başkanlığında bir araya gelecek ve kahvaltıda yapacak.
Diğer taraftan aday tanıtımı için Bursa’ya gelen ve kaldığı iki gün içinde Sedat Yalçın’dan seçim çalışmaları hakkında brifing alan Başbakan Yardımcısı AK Parti Bursa 1. sıra milletvekili adayı Bülent Arınç için parti binasında özel bir oda hazırlanıyor. Özel görüşmelerini bu odada yapacak olan Arınç, kabullerini de burada gerçekleştirecek.

Haber konusu : AKP Özel Güvenlik Görevlileri tarafından korunacak hakkında

Sektörel Reklamlar:
ISP Özel Güvenlik İş İlanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.