Haber

Bursa Beşiktaş Maçı için 1050 Polis, 750 özel güvenlik personeli görev yapacak

Bursa ve Beşiktaş arasında 07 Mayıs Cumartesi akşamı yapılacak futbol karşılaşmasına 1384 Beşiktaşlı taraftarın alınacağı ve maçta 1050 polis ile 750 özel güvenlik görevlisinin  bulunacağı açıklandı.

Bursa İl Spor Güvenlik Kurulu, Bursa Vali Yardımcısı Vedat Müftüoğlu başkanlığında Bursaspor Özlüce Sosyal Tesisleri’nde toplantı düzenledi.

Vali yardımcısı Müftüoğlu, toplantıdan sonra yaptığı açıklamada, Bursaspor ve Beşiktaş takımları arasında 7 Mayıs Cumartesi akşamı yapılacak müsabakaya siyah-beyazlı taraftarların da alınacağını belirtertti.

Maçı 1384 siyah-beyazlı taraftarın izleyebileceğini kaydeden Müftüoğlu yoğun güvenlik tedbirlerinin alınacağını belirtti.

Vali yardımcısı maçın önemi nedeniyle müsabakada bin 50 polis memuru ve 750 özel güvenlik görevlisinin görev alacağını vurguladı.

Beşiktaş taraftarları için ayrılan 1384 biletin 5.5.2011 saat 11.00’de İstanbul’da Biletix noktalarında satışının yapılmaya başlanacağını belirten Müftüoğlu, “İstanbul ‘dan gelen taraftarlar Yalova girişinde oluşturulan arama noktalarından geçirilecek. Bu noktalarda bilet ve kimlik kontrolleri yapılacak. Bileti olmayan taraftarın geçişine müsaade edilmeyecek” dedi.

Müftüoğlu, İl Spor Güvenlik Kurulunun daha önce aldığı güvenlik kararlarının bu karşılaşmada da uygulanacağını da ifade etti.

Haber konusu : Bursa Beşiktaş Maçı için 1050 Polis, 750 özel güvenlik personeli görev yapacak hakkında

Sektörel Reklamlar:
ISP Özel Güvenlik İş İlanları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir